Turknet Davet Kodu Nasıl Kullanılır Başvuru Sonrası İşlemeler Nasıl Gerçekleşir

Güncel Turknet Davet Kodu :

XLF23VB65WDR

TURKNET’E ONLİNE BAŞVURU YAPMAK İÇİN

Turknet Davet Kodu Arkadaşını Getir Kampanyası Nedir?

Türknet arkadaşını getir kampanyasına davet kodu kullanarak başvurunuzu tamamladınız peki şimdi ne yapmanız gerekiyor süreç nasıl işliyor. Bu Konuya Bir göz atalım.

Türknet’e başvuru için iki farklı yol olduğundan bahsetmiştik.

Başvuru şekilleri ve geçiş işlemleriyle alakalı detaylara kısaca tekrar göz atalım.

1) Müşteri Hizmetleri ile başvuru

 • Türknet satış ve başvuru takip hattını  0850 288 808183 arayarak Türknet müşterisi Temsilcisine türknet’e abone olmak istediğinizi ve arkadaşını getir kampanyasından faydalanmak istediğinizi davet kodu vermek istediğnizi söyleyin.
 • Müşteri temsilcisine 1 ay ücretsiz internet kullanabilmeniz için gerekli olan turknet davet kodu nu  XLF23VB65WDR söyleyin bazen temsilci kodunuz varmı diye sormayabiliyor bu konuyu görüşme sırasında özellikle vurgulayın ve turknet davet kodu’nuzu söyleyin.

2) İnternet üzerinden online başvuru:

 • Başvurunuzu Turknet’in internet sitesinden online olarak davet link’ine yani buraya tıklayarak yapabilirsiniz 1 ay bedava internet için başvuru sırasında iligili alanda davet kodu alanında kod yazılı olup olmadığını kontrol edin.

1) TÜRKNET’E BAŞVURU SONRASI

İLK OLARAK BELGELERİNİZİ TÜRKNET’E MNG KARGO İLE ÜCRETSİZ KARGOLAYIN

 • Telefonla veya internet üzerinden (online)olarak Türknet’e Başvurumuzu yaptıktan sonra
 • Abonelik belgelerini online işlemlerden veya gelen abonelik e mail’inden tüm sayfaların eksiksiz olarak çıktısını alalım. Belgelerdeki gerekli alanları isim, soy isim tarih kısımlarını doldurup imzaladıktan sonra kimlik fotokopisini’de ekleyerek hazır hale getirelim.
 • Sonra herhangi bir MNG Kargo şubesine giderek belgeleri “309177497” müşteri koduyla ücretsiz olarak Türknet’e gönderelim.
 • kimlik fotokopisini kargo ile göndermek istemeyebilirsiniz o zaman fotoğrafını önlü arkalı çekerek olarak Online İşlemler’den veya Mobil Uygulama’dan sisteme yükleyin bununla uğraşmak istemezseniz mutlaka kargo ile kimlik fotokopi’si yollayın ve arkanıza yaslanın gerisini Türknet’e bırakın ve başvuru sürecinizi online işlemlerden takip edin.

2) Türknet cep telefonu’nuzdan onayınızı almak için sizi arayacak.

 •  0850 288 80 80 nolu hattan abonelik onayı için aranacaksınız. Sesli onayınız alınmadan Abonelik işlemlerinize devam edilmiyor. Bu sebeple Türknet’ den gelecek bu aramaya mutlaka cevap vermeniz gerekiyor.

3) Başka iss den geçiş Yapıyorsanız Eski operatörünüze TurkNet’e geçmek istediğiniz bildirilir.

 • Servis sağlayıcı değişikliği talebiniz eski servis sağlayıcınıza Türknet tarafından gönderilir. Yalın internet kullanıyorsanız turknet tarafından size ücretsiz olarak sabit telefon numarası tahsis edilir.

4) Türknet’e geçiş işlemleriniz tamamlanır.

 • Servis sağlayıcınız TurkNet’e geçiş için onayı verir.
 • İnternet ve varsa telefon hizmetinin TurkNet’e taşınma işlemleri tamamlanır ve hazır kurulu bir düzeniniz zaten olduğu için size gelmiş olan kullanıcı adı ve şifrenizi modeminize girerek hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.
 • İnternet ve telefon için TurkNet’e tek fatura olarak 75,99 TL ödeyersiniz.
 • Ayrıca Hizmetinizi kullanmaya başlayana kadar fatura ödemezsiniz modeminiz ip alıp internete ilk çıktığında fatura döneminiz başlar.

5) Eski operatörünüze taahhütünüz varsa cayma bedeli indiriminiz var unutmayın!

 • Taahhüt cayma bedelini varsa 120 TL’ ye kadar olan kısmını türknet karşılıyor ancak kampanyanın geçerli olabilmesi için taahhüt bozma(cayma bedeli) faturanızı ve ödeme dekontunu aslını veya kopyasını size hangisi uygunsa fotoğraf yada pdf olarak Online İşlemlerden ya da Mobil Uygulama’dan  Türknet’e göndermeyi unutmayın.
 • Türknet abonelik birimi kontrol sağladıktan sonra 120 TL’ye kadar olan kısmını 6 ay boyunca ayda 20 tl indirim olarak faturanıza yansıtacaktır.
 • Kampanya internet veya ev telefonu hizmeti taahhüt cayma bedeli farketmeden bu bedeli karşılıyor.

TÜRKNET’İN TEK VE MÜKEMMEL ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİN’DE NELER VAR DETAYLAR İÇİN BURAYA TIKLAYIN

Son Yorumlar