You are currently viewing TURKNET’DE İNTERNET HIZIM NE OLACAK

TURKNET’DE İNTERNET HIZIM NE OLACAK

TURKNET DAVET KODU İLE ABONELİK BAŞVURU’SU YAPACAKSINIZ ANCAK BAĞLANTI HIZINIZ NE OLACAK TÜRKNET SİZE HANGİ HIZI VERECEK.

ÇOK MERAK EDİLEN KONULARDAN BİRİ’DE ALYAPINIZIN HANGİ HIZI DESTEKLEDİĞİDİR EVET REKLAMLARDA BOLCA 100 MBPS’YE KADAR HIZ ‘DAN BAHSEDİLİYOR AMA SİZ BU HIZI ALABİLECEKMİSİNİZ YADA HANGİ HIZI HANGİ KOŞULLARDA ALABİLECEKSİNİZ GELİN BU KONUYA BİR GÖZ ATALIM

HEMEN ALYAPINIZINI ALABİLECEĞİNİZ HIZ VE HİZMET BİLGİSİNİ SORGULAMAK İÇİN BURAYA TIKLAYIN sorgulama yapmadan önce konumuzu okumanız yararınıza olacaktır.

Evet türknet bu konuda Sınır tanımıyor ve alt yapınızın desteklediği oranda maximum hızı size veriyor tabiki bu durum bulunduğunuz lokasyona ve kullanacağınız modemin vdsl yada adsl özellikde olup olmamasına göre değişiklik gösterebiliyor.

Örnek vermek gerekirse altyapı sorgunuzda 100 -75-50-35 Mbps hız alabileceğinizi gördünüz bunun için VDSL modeminizin olması gerekiyor

Aşağıdaki sorgu sonucunda kullanıcının 35 mbps yani vdsl modem ile alınabileceği bir sonuç alınmış ve aynı altyapısı’nın 75 mbps’ye kadar desteklediği bilgisi’de aktarılmış yani kullanıcının hizmeti 35 mbps olarak aktif olacak ve sonrasında dilerse 75 mbps’lik pakete 10 tl fark vererek geçiş yapabileceği bilgiside paylaşılmış.

Diğer bir örnekte 16 Mbps hız alabileceğiniz görünüyorsa altyapınızda vdsl desteği olmadığı i için ADSL hizmet alacağınız için ADSL modeminizin olması yeterlidir.

Ancak benim şahsi tavsiyem hizmetiniz ADSL olsa bile yeni modem alacaksanız kesinlikle VDSL uyumlu bir modem almanız olacaktır. Sebeb olarak ilerleyen zamanlarda alyapınızda oluşabilecek bir gelişme sonrası vdsl desteği gelebilir bu durum SADECE TÜRKNET’İN MÜŞTERİLERİNE SUNDUĞU BİR ÖZELLİK olmakla birlikte online işlemler menünüzde paket yükseltme olarak otomatik bir şekilde görünecek ve siz buradan dilediğiniz üst pakete direk geçişinizi yapabileceksiniz.

EVET gelelim TurkNet müşterisi olduğunuz zaman nasıl bir hız alabileceksiniz bunu öğrenmek için lütfen buraya tıklayınız. Adres bilgileriniz ile veya varsa sabit telefon numaranız ile sorgulama yapabilirsiniz.

Türknet arkadaşını getir kampanyası, Turknet Davet kodunu kullanın 1 ay ücretsiz internet kazanın Arkadaşını getir Sen de kazan, arkadaşın da kazansın ne kadar çok arkadaş o kadar çok bedava internet.

ANA SAYFAYA DÖNMEK VE DAVET KODU İLE ABONELİK YAPMAK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın