You are currently viewing TURKNET ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?

TURKNET ÖZGÜR İLETİŞİM PAKETİNDE NELER VAR?

Türknet Davet Kodu Kullanarak Arkadaşını Getir Kampanyasından Yararlandınız Abonelik Başvurunuzu Tamamladınız Peki Paket İçeriği Nedir?

TURKNET 35 MBPS VDSL HIZLI, KOTASIZ, TAAHHÜTSÜZ İNTERNET 75,99 TL.

ÜSTELİK ALTYAPINIZ DESTEKLİYORSA 100 MBPS’YE KADAR OLAN ÖZGÜR İLETİŞİM EKSTRA PAKETİNE SADECE 10 TL FARK İLE YÜKSELTEBİLİRSİNİZ.

KOTA YOK ! SINIR YOK! TAAHHÜT YOK

TurkNet’te kota yok, hiçbir zaman hızınızı düşürmeyen gerçek sınırsız ve kotasız internet deneyimi var. Kotam bitecek derdi yaşamadan, sınırsızca internette takılırsınız

TAAHHÜT YOK KOLAY İPTAL

İstediğiniz zaman vazgeçme özgürlüğü var. Hizmetinizi mecbur olduğunuz için değil, memnun olduğunuz sürece kullanırsınız

1.000 Dakika HER YÖNE KONUŞMA

Özgür İletişim’de ek ücret ödemeden sevdiklerinizle rahat rahat konuşmanız için internetin yanında her yöne 1.000 dakika telefon görüşmesi var üstelik 75.99 olan aylık faturaya dahil bu hizmet için ekstra ücret öedemezsiniz

DİJİTAL MÜŞTERİ DENEYİMİ

Online İşlemler, Mobil Uygulama ve Hızlı İşlem Hattı üzerinden destek alıp, telefonda uzun süreler beklemeden hertürlü taleplerinizi bildirebilir destek alabilirsiniz.

TEK PAKET. TEK FİYAT. 75,99 TL

Özgür İletişim Paketi kapsamında, TurkNet aktif altyapı bölgelerinde 100 Mbps’e kadar, aktif altyapı olmayan bölgelerde 35 Mbps’e kadar download hızı alınabilir. Alınabilecek maksimum hız santrale olan mesafeye ve hattın kalitesine göre değişkenlik gösterir. Aktif altyapı olmayan bölgelerde, 35 Mbps’ten yüksek hızlar, ayda 10 TL farkla sunulmaktadır.

KURULUM HİZMETİ

Evinizde hiç internet veya telefon hizmeti yoksa yani ilk kez yeni bağlantı yapılacaksa  kurulum hizmeti TurkNet’te 90 TL. (Üç ay x 30 TL faturanıza eklenir).
Kredi kartı veya banka kartıyla yapılan aboneliklerde ise sadece 60 TL. (Üç ay boyunca ayda 20 TL faturanıza eklenir.) Ancak evinizde mevcut bir internet aboneliğiniz yada sabit telefon hizmetiniz varsa geçiş yolu ile başvuru yaparsınız ve hazır kurulu bir düzeniniz olduğu için hiçbirşeye dokunmadan kablo vs birşeyle uğraşmadan ve herhangi bir kurulum ücreti ödemek zorunda kalmadan evinize kadar gelen mevcut kablo hat üzerinden hizmetiniz aktif edilir. Aktivasyon tamamlandıktan sonra modem kullanıcı adı şifreniz telefonunuza mesaj olarak gelecektir bu kullanıcı adı şifreyi modeminize girerek direk hizmeti kullanmaya başlayabilirsiniz.

Özgür İletişim Paketi detaylarını görmek için tıklayın

ANA SAYFAYA DÖNMEK İÇİN TIKLAYIN

Bir cevap yazın