You are currently viewing NEDEN TURKNET ‘Lİ OLMALISINIZ

NEDEN TURKNET ‘Lİ OLMALISINIZ

TAAHHÜT YOK ÖZGÜRLÜK VAR

Türknet’in internet servis sağlayıcısı olarak kullanıcı odaklı hizmetleri ve ayrıcalıkları övülmekle bitirilmeyecek derecede fazla bunların içinde ilk tercih sebebi olan farkından bahsetmek gerek Türknet diğer malum iss firmaları gibi hizmeti’ni kullanmaya sizi mecbur bırakmıyor. Aksine memnun bırakıp tercih sebebi olarak kullamaya teşvik ediyor. Bu başlı başına bir ayrıcalık!! Diğer iss ler’de memnun kalsanızda kalmasanızda 2 yıl sözleşme imzaladığınız yani taahhüt verdiğiniz için el mahkum kullanmaya devam etmek zorunda kalıyorsunuz. Kısacası türknet taahhüt ile bir tekel oluşturup sizi kendine mecbur bırakmıyor dilediğiniz zaman hizmeti iptal etmek’de özgür bırakıp daha fazla memnuniyet duymanızı sağlıyor. TÜRKNET ‘DE TAAHHÜT YOK ÖZGÜRLÜK VAR.

GİZLİ AKN VE PAKETLER YOK

2.ci Önemli olan konu ise artık bildiğiniz üzere Akn tüm iss lerde kaldırıldı. Tabii bilmeyenler için hatırlatmakta yarar var TurkNet Akn yi ilk kaldıran iss dır. Bunu diğer iss lerden 1 yıl kadar önce tüm müşterileri için kaldırmıştır. Akn kaldırıldı kaldırılmasına ancak fiyatlar el yakacak kadar yükseltildi ve Fiyatı biraz makul gibi görünen ancak kullanıcıyı sürekli kısıtlayan üst pakete geçmeye zorlayan kotalı paketler getirildi Yani Akn gitti kota geldi burada zararlı çıkan tabiki yine biz kullanıcılar olduk yani biz derken türknet le tanışmamış internet kullanıcılarından bahsediyorum.:))

EN YÜKSEK HIZ VE LİMİTSİZ

3.cü Ayrıcalık ise burada kendini ortaya koyuyor turknet de altyapınız en yüksek hangi hızı destekliyorsa türknet size kota gizli kota vs. olmadan reklamlarında ekranın alt kısmından küçük ve Hızlı yazılı reklamlar kaydırmadan olduğu gibi saf sınırsız ve özgür birşekilde sizi bu hızdan herhangi bir kısıtlama olmaksızın yaralandırıyor.

Örneğin altyapınız 75 Mbps ye kadar destekliyor’sa türknet size 35 Mbps hızı sonuna kadar hiçbir kısıtlama olmadan veriyor hemde piyasadaki en iyi fiyata kotasız taahhütsüz sınırsız.

Türknet Davet Kodu kampanyası 1 ay ücretsiz İnternet

Tüm bunların üzerine birde Akadaşını Getir davet kodu kampanyası ile hizmeti kullanan türknetli lere ve yeni gelecek abonelere 1 ay ücretsiz internet veriyor ne kadar çok arkadaş getirirseniz o kadar bedava çok internet kazanma şansına herzaman sahipsiniz.

Bir cevap yazın